ProElite Brillant Shampoo-szampon z woskiem 5000ML Zobacz większe

Płyn do czyszczenia felg ProElite 5 l

Negocjuj cenę
Napisz do nas,
przygotujemy indywidualną ofertę.
Szybka wycena

Negocjuj cenę

Szukasz lepszej oferty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

69,99 zł brutto

56,90 zł netto


ProElite

Alu Strong (5L)

Nowy produkt

Alu Strong

Specjalistyczny preparat, kwas do czyszczenia aluminium i powierzchni metalowych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Udostępnij w social mediach

Silnie skoncentrowany, niezwykle skuteczny, bardzo szybki środek do czyszczenia wszelkich powierzchni wykonanych z aluminium i jego stopów oraz innych metali lekkich. Preparat oparty na bazie specjalistycznej formuły błyskawicznie pozbywa się nawet najbardziej trwałych zabrudzeń w przeciągu kilku sekund. Rozpuszcza i pozbywa się najbardziej opornych i uporczywych zanieczyszczeń związanych ze smarami, olejami oraz innymi zanieczyszczeniami eksploatacyjnymi. Bezkompromisowo usuwa wszelkie zanieczyszczenia z aluminiowych powierzchni zewnętrznych. Rewelacyjnie pozbywa się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z felg aluminiowych, łącznie z osadem po klockach hamulcowych. Alu Strong to bardzo wydajny koncentrat silnego kwasu.

Jak stosować?

Przed zastosowaniem specjalistycznego preparatu do usuwania zabrudzeń z powierzchni aluminiowych Alu Strong, należy zastosować się do zaleceń producenta powiązanych z odpowiednim rozcieńczeniem oraz stężeniem. Przygotowanie odpowiednich proporcji umożliwi usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń powstałych na różnego typu powierzchniach. Preparat powinien być rozcieńczony z wodą w stosunku 1:5-1:10 – w zależności od stopnia zanieczyszczenia powierzchni.

Do czyszczenia i nanoszenia przygotowanego roztworu myjącego należy używać kwasoodpornych szczotek i systemów rozpylających. Powinno się zwrócić uwagę na miejsca najtrudniej dostępne. Produkt można zostawić na czyszczonej powierzchni maksymalnie do 5 minut. Następnie należy bardzo dokładnie i obficie spłukać całą powierzchnię wodą pod wysokim ciśnieniem. Zapamiętaj aby, nie dopuścić do zaschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA:

Koncentrat należy rozcieńczyć w stosunku 1:5-1:10 z wodą w zależności od zabrudzenia.

Do czyszczenia należy używać kwasoodpornej szczotki i system rozpylający.

Środek pozostawić na czyszczonej powierzchni ok. 5 min.

Spłukać dokładnie wodą pod wysokim ciśnieniem.

Nie dopuścić do wyschnięcia na czyszczonej powierzchni.

Bezpieczeństwo:

Bez NTA – substancji rakotwórczych

Działa w zakresie pH < 1Specjalistyczny, bardzo silny preparat do czyszczenia aluminium Alu Strong

Alu Strong to wysoce skoncentrowany silny preparat przeznaczony do okresowego odtłuszczania i mycia intensywnie zanieczyszczonych, korodujących powierzchni wykonanych z aluminium i podobnych stopów. Silny, wyjątkowo skuteczny i szybki preparat, który rozpuszcza i usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy z zewnętrznych, aluminiowych powierzchni. Rewelacyjnie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z felg aluminiowych, w tym osad z klocków hamulcowych. Produkt gwarantuje jakość i szybkość działania preparatu, ponieważ rozpuszcza on w ciągu kilku sekund nawet najtrwalsze zabrudzenia. Preparat poradzi sobie z pozostałościami po smarach, olejach oraz innych zanieczyszczeniach eksploatacyjnych.