• Akumulator litowo-jonowy o pojemności 6,0 Ah ze wskaźnikiem naładowania. Akumulator ogólnego zastosowania o wysokiej mocy do narzędzi współpracujących z akumulatorem Makita LXT® o napięciu 18 V. Doskonale sprawdza się w przypadku narzędzi o wysokim poborze mocy. Przy zastosowaniu szybkiej ładowarki czas ładowania wynosi ok. 55 minut.
  Na magazynie
 • Zestaw zasilający do narzędzi LXT® 18 V, który zawiera dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5,0 Ah ze wskaźnikiem naładowania; szybką ładowarkę DC18RC, będącą w stanie naładować akumulator 5,0 Ah w czasie 45 minut. Całość dostarczana w walizce systemowej Makpac.
  Na magazynie
 • Zestaw zasilający do narzędzi LXT® 18 V, który zawiera cztery akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5,0 Ah ze wskaźnikiem naładowania; szybką podwójną ładowarkę DC18RD, będącą w stanie naładować dwa akumulatory 5,0 Ah jednocześnie w czasie 45 minut. Całość dostarczana w walizce systemowej Makpac.
  Na magazynie
 • MAKITA 191A24-4 zestaw zasilający LXT 18V akumulator o pojemności 3.0Ah BL1830B + szybka ładowarka DC18RC.
  na zamówienie
 • 249,00 zł 379,00 zł
  Szybka ładowarka do akumulatorów LXT o napięciu 14,4 V i 18 V z mechanizmem suwakowym. Wyposażona w wentylator chłodzący akumulator, co pozwala na szybsze ładowanie. Ładowanie zoptymalizowane pod kątem napięcia, natężenia prądu i temperatury. Ładuje akumulator w ciągu 15 - 55 minut, w zależności od jego pojemności.
  Na magazynie
 • Akumulator litowo-jonowy 18V do narzędzi LXT® o pojemności 5,0 Ah ze wskaźnikiem naładowania. Akumulator ogólnego zastosowania o wysokiej mocy do narzędzi współpracujących z akumulatorem Makita LXT® o napięciu 18 V. Doskonale sprawdza się w przypadku narzędzi o wysokim poborze mocy. Przy zastosowaniu szybkiej ładowarki czas ładowania wynosi ok. 45 minut.
  Na magazynie

AKUMULATORY I ŁADOWARKI  Jest 6 produktów.