• 21 690,31 zł 23 074,80 zł -6%
  Urządzenie o wyjątkowo mocnej konstrukcji i wysokich parametrach pracy. Dzięki ochronnej ramie mogą bezpiecznie pracować w szczególnie trudnych warunkach.
  Na magazynie
 • Urządzenie o wyjątkowo mocnej konstrukcji i wysokich parametrach pracy. Dzięki ochronnej ramie mogą bezpiecznie pracować w szczególnie trudnych warunkach.
  Na magazynie
 • 91 108,56 zł 96 924,00 zł -6%
  Najmocniejsze urządzenie w klasie kompaktowej UHP. HD 18 / 50-4 Advanced posiada automatyczny zawór upustowy i jest wyjątkowo elastyczne w szerokim zakresie zastosowań.
  Na magazynie
 • 80 355,90 zł 85 485,00 zł -6%
  Urządzenie klasy kompaktowej UHP w solidnej rurowej ramie, która zabezpiecza maszynę podczas pracy w trudnych warunkach. Ciśnienie robocze 500 bar, wydatek wody 30 l /min.
  Na magazynie
 • 5 133,53 zł 5 461,20 zł -6%
  Nowe, wysokociśnieniowe urządzenie klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań i solidną budową. Maszyna w wersji mobilnej gwarantuje łatwość manewrowania i wygodę transportu.
  Na magazynie
 • Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z solidnym 4–biegunowym, niskoobrotowym silnikiem jednofazowym o wyjątkowo długiej żywotności. PRODUKT DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W ZESTAWIE PROMOCYJNYM 9.729-279.0
  Produkt dostępny na zamówienie.
 • 8 313,08 zł 8 843,70 zł -6%
  Nową linia urządzeń klasy średniej HD to wytrzymałe i proste w obsłudze maszyny. W fazie projektowania produktu główny nacisk położono na solidność, prostotę, łatwość transportu i niezawodność.
  Na magazynie
 • 8 843,70 zł
  Nową linia urządzeń klasy średniej HD to wytrzymałe i proste w obsłudze maszyny. W fazie projektowania produktu główny nacisk położono na solidność, prostotę, łatwość transportu i niezawodność.
  Na magazynie
 • 1 316,65 zł 1 549,00 zł -15%
  Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi ok. 40 m²/h.
  Na magazynie
 • 11 145,77 zł 11 857,20 zł -6%
  Profesjonalne urządzenie ciśnieniowe o pionowej, zwartej konstrukcji. Wysokie parametry pracy pozwalają na stosowanie urządzenia do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Wiele nowych systemów takich jak Servopress, Easy-Press, Soft grip ułatwia pracę operatora.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania około 14 dni roboczych.
 • Wyprzedaż

  2 899,00 zł 4 677,69 zł
  Najwyższej klasy myjka wysokociśnieniowa do wydajnego czyszczenia na zewnątrz.
  Na magazynie
 • Pierwsze zasilane akumulatorowo, profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe HD 4/11 C Bp. Przeznaczone do mobilnych zastosowań takich jak: obszary komunalne lub architektura krajobrazu. W zestawie znajdują się dwa 36 V litowo-jonowe akumulatory.
  Na magazynie

Myjki wysokociśnieniowe  Jest 77 produktów.

Myjki wysokociśnieniowe

Oferujemy wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowe, które będą idealnym wyposażeniem dla waszych domów i ogrodów. Domowe myjki wysokociśnieniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które dbają o czystość swojego samochodu, tarasu, podjazdu, mebli ogrodowych. Wysoka moc urządzeń oraz niezawodność sprawia, że prace wykonacie s...

Myjki wysokociśnieniowe

Oferujemy wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowe, które będą idealnym wyposażeniem dla waszych domów i ogrodów. Domowe myjki wysokociśnieniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które dbają o czystość swojego samochodu, tarasu, podjazdu, mebli ogrodowych. Wysoka moc urządzeń oraz niezawodność sprawia, że prace wykonacie szybko i sprawnie. Bogata oferta zaspokoi potrzeby wszystkich miłośników utrzymania w czystości swojego samochodu, tarasu czy mebli ogrodowych. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom. 

Dbamy o to, by nasz asortyment był profesjonalny solidny. W naszej ofercie, po wstępnej selekcji, pojawiają się wyłącznie produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Kupując u nas, masz gwarancję, że otrzymasz swoją myjkę wysokociśnieniową najwyższej klasy.