Lista produktów producenta: Nilfisk

ŚWIATOWY LIDER W DZIEDZINIE ZRÓWNOWAŻONYCH URZĄDZEŃ CZYSZCZĄCYCH

Od 1906 roku firma Nilfisk produkuje i dostarcza odbiorcom na całym świecie profesjonalne maszyny i urządzenia czyszczące spełniające najwyższe standardy jakości. Oferuje szeroką gamę najwyższej klasy produktów do sprzątania i sprawdzoną ofertę usług posprzedażowych dla firm sprzątających.

SPRYTNE SPRZĄTANIE: Intuicyjne i wydajne urządzenia zaprojektowane z myślą o kliencie.

PROSTE WZORNICTWO: Równie prosty i inteligentny design, co same produkty.

PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI: Trwałe, zapewniające estetyczne i akustyczne wrażenia jakości premium.

Więcej
 • Nowość
  BATERIA LI 36V 10S4P
  Na magazynie
 • 2 099,00 zł 2 644,50 zł
  Cisza i moc: VP930 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej jakości wykonywanej pracy. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby zapewnić niezrównaną wydajność działania, a przez to sprawniejsze i bardziej wydajne czyszczenie. Odkurzacz VP930 wykonuje swoją pracę tak cicho jak nigdy dotąd, umożliwiając dyskretne sprzątanie o każdej porze dnia i nocy.
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • Talerz napędowy padów 17" 432 mm. Do automatów szorujących NILFISK: SC401SC400SCRUBTEC 343.2SCRUBTEC 344
  Na magazynie
 • Odkurzacz Nilfisk GD5 Battery oferuje wszystko, co niezbędne do szybkiego czyszczenia. Swoboda sprzątania w dowolnym miejscu – odkurzacz plecakowy, który nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • Mini automat samojezdny, szorująco-zbierający Nilfisk SC2000 znacznie zmniejsza nakład pracy w porównaniu z maszyną prowadzoną. Atrakcyjny wybór dla biur, supermarketów, sklepów, centrów sportowych, restauracji, hoteli i instytucji takich jak szpitale i szkoły. Optymalizacja czasu pracy dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu.
  Czas dostawy: 10-14 dni
 • Automat Nilfisk SC500 został stworzony z myślą o maksymalizacji wydajności pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów czyszczenia, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym umożliwiającym dzienne czyszczenie powierzchni oraz pozwalającym w sposób najbardziej ekonomiczny wykorzystywać wodę i detergenty. Wersja z systemami modułowymi akumulatorów litowo-jonowych Nilfisk.
  Produkt dostępny na zamówienie
 • Model SC351 to wydajne urządzenie czyszczące nowej generacji, które jest zgodne z wiekową tradycją firmy Nilfisk. Wersja z akumulatorami litowo-jonowymi. Kompaktowa konstrukcja i duża zwrotność modelu SC351 sprawia, że jest to urządzenie idealne do czyszczenia podłóg w niewielkich sklepach, biurach, kawiarniach, stołówkach, hotelach i szkołach. Wyjątkowa wydajność w małym i poręcznym urządzeniu.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Wyprzedaż
  MH 4M to innowacyjna gorącowodna myjka wysokociśnieniowa klasy średniej. Wytrzymała konstrukcja, pompa NA5  z 3 ceramicznymi tłokami i 4-biegunowym silnikiem oraz optymalne rozwiązania obniżające koszty serwisowania.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Prowadzony automat szorująco-zbierający SC370 zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie średniej wielkości powierzchni, upraszczając codzienną pielęgnację podłóg poprzez łatwą obsługę, wydajność i obniżone zużycie wody oraz detergentu. Zapewnia sprawne czyszczenie, bez zakłóceń zarówno w wąskich przejściach i korytarzach, jak i przestrzeniach publicznych o dużym natężeniu ruchu.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • Gumy ssące 360 mm NILFISK do szorowarek SC250 i SCRUBTEC 334C B.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Zestaw do montażu: pokrywa filtra HEPA do odkurzaczy NILFISK: ATTIX 33 ATTIX 44 VHS 40 VHS 42
  Na magazynie
 • Połączenie wszechstronności z maksymalnym ciśnieniem 150 bar i wieloma praktycznymi funkcjami, w tym 10-metrowym bardzo elastycznym wężem i metalową pompą o długiej żywotności, sprawia, że model Core 150 jest doskonałym, uniwersalnym urządzeniem do bezstresowego codziennego sprzątania.
  Na magazynie