Wysyłkę Państwa paczek realizujemy firmą kurierską FedEx oraz za pośrednictwem Paczkomatów InPost. Przy zamówieniach powyżej 499 zł przesyłka gratis!

Kurier FedEx

Paczki w systemie kurierskim FedEx Next Day Standard wysyłane są do Państwa w cenie 19,99 brutto przy opcji przedpłaty na konto. Przesyłki pobraniowe wysyłane są do Państwa w cenie 24,99 zł brutto. Maksymalna wagi paczki w systemie  to 30 kg. W przypadku gdyby paczka była większa, wyślemy do Państwa systemem FedEx Paletowym bez dodatkowych opłat!

Dlaczego FedEx?

Od kilkudziesięciu lat marka FedEx Express kojarzona jest z niezawodną dostawą i optymalnymi rozwiązaniami dla biznesu. Mamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług kurierskich, a sukces i aktualną wysoką pozycję na polskim rynku osiągnęliśmy przede wszystkim dzięki terminowości doręczeń oraz realizacji usług najwyższej jakości.

Paczkomaty InPost

Korzystamy również z usług Paczkomaty InPost. Jest to wygodna opcja odbioru paczki w wybranym punkcie w dowolnym czasie. Paczki o wadze maksymalnie 25kg oraz o gabarytach:

  • A – 8x38x64 cm,
  • B – 19x38x64 cm,
  • C – 41x38x64 cm.

Koszt to 14,99 zł brutto przy przedpłacie oraz 20,99 zł przy pobraniu niezależnie od tego, do którego gabarytu zalicza się paczka.


Odbiór Osobisty

W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszej przedpłacie na konto. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia czy płatność do nas dotarła i czy można odebrać towar.