Profesjonalne  Jest 65 produktów.

Chemia Profesjonalna

Czystość w naszej firmie, zakładzie pracy, na hali produkcyjnej jest niezwykle ważna.Nasza chemia doskonale wspomaga i wzmacnia proces usuwania brudu. Chemia jest przy tym bezpieczna i ekologiczna. Chemia profesjonalna marki Kärcher jest przeznaczona do mycia samochodów, podłóg, placów, kamienia, plastików, drewna oraz do u...

Chemia Profesjonalna

Czystość w naszej firmie, zakładzie pracy, na hali produkcyjnej jest niezwykle ważna.Nasza chemia doskonale wspomaga i wzmacnia proces usuwania brudu. Chemia jest przy tym bezpieczna i ekologiczna. Chemia profesjonalna marki Kärcher jest przeznaczona do mycia samochodów, podłóg, placów, kamienia, plastików, drewna oraz do usuwania zabrudzeń takich jak oleje, smary i inne.  Wykorzystywana jest głównie w myjniach samochodowych oraz w zakładach produkcyjnych.

Nasza chemia poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami takimi jak plamy po smarach i olejach. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. Oferujemy możliwość zakupów na raty. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.