• Pilarka tarczowa z silnikiem o mocy znamionowej 1600 W i prędkością 5500 obr./min zaprojektowana do profesjonalnych zastosowań. Maksymalna średnica tarczy 190 mm, zapewnia zdolność cięcia do 65 mm. W Polsce dostępne są średnice otworu tarczy 20 i 30 mm. Kompaktowa konstrukcja zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo pracy.
  Na magazynie
 • Lekka i poręczna szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym oraz tarczą o śr. 125 mm, do użytku profesjonalnego. Posiada automatyczną kontrolę prędkości i momentu obrotowego (ADT), regulację prędkości obrotowej za pomocą pokrętła nastawczego, hamulec elektryczny, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny. Zestaw z 3 x akumulator BL1850B (18V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
  Na magazynie
 • Lekka i poręczna szlifierka oscylacyjna przeznaczona do szlifowania powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych. Kompatybilna z 4 typami stopy, używanymi w sieciowych szlifierkach z oferty Makita. Posiada elektroniczny 2-stopniowy przełącznik częstotliwości skoków. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wydajna akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa do drewna. Pracuje z tarczami o średnicy 165 mm, zapewniając maksymalną głębokość cięcia 57 mm. Powietrze wydmuchiwane jest do przodu, oczyszczając linię cięcia a dioda LED zapewnia jej oświetlenie. Jest kompatybilna z szyną prowadzącą przy użyciu adaptera. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Kompatybilny z 3 źródłami zasilania: akumulatorami Li-ion 18V oraz 40Vmax XGT®, prądem o napięciu 230 V oraz prądem 12V/24V z gniazda zapalniczki samochodowej. Z możliwością podzielenia przy pomocy płyty działowej głównej komory na 2 - jedna o pojemności 9l oraz druga o pojemności 18l. Klasa izolacji IPX4. Posiada wygodne uchwyty transportowe.
  Na magazynie
 • Akumulatorowe radio z możliwością odbioru stacji radiowych z zakresu FM oraz DAB+. Wyposażone w Bluetooth z zasięgiem do 30 m. Lampa posiada 4 tryby świecenia: latarnia 360°, tryb latarni - 3 strony oraz latarkę w trybie pochodni i stroboskopu. Posiada 3-stopniową regulację barwy światła w trybie latarni. Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki.
  Na magazynie
 • Kompaktowa i lekka wkrętarka udarowa z sześciokątnym uchwytem narzędzia 1/4". Jej aksymalny moment obrotowy wynosi 180 Nm. Posiada 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania umieszczone po obu stronach obudowy. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wydajna wyrzynarka o mocy 720W z 3 stopniową regulacją podcinania oraz beznarzędziowym systemem wymiany brzeszczotu. Zapewnia niski poziom hałasu podczas pracy oraz posiada efektywny system antywibracyjny. Częstotliwość skoków może być regulowana w zakresie od 800 do 2800 na minutę. Długość skoku wynosi 26 mm a maksymalna zdolność cięcia to 135 mm przy drewnie oraz 10 mm przy stali.
  na zamówienie
 • Elektryczna ręczna pilarka tarczowa MAKITA SP6000 o mocy 1300W i średnicy tarczy 165mm przeznaczona do cięcie drewna, materiałów drewnopodobnych oraz tworzyw sztucznych. Korpus pilarki wykonany z lekkiego stopu magnezowego. Regulacja prędkości obrotów w zakresie 2000 - 5800obr./min.
  Na magazynie
 • Kompaktowy wkrętak udarowy 7,2 V. Idealne narzędzie do ciasnych, niewygodnych miejsc, wyposażone w lampkę LED. Moment obrotowy 25 Nm. Dwie baterie 1,5Ah i ładowarka w etui.
  Na magazynie
 • Akumulatorowa lampa strefowa DML814 zasilana akumulatorami LXT 18 V oraz 14,4V wyposażona w 12 diod LED. Może być używana do oświetlenia punktowego lub obszarowego i zapewnia 3000 lumenów w trybie wysokim. Bardzo wydajna, do 10 godzin pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1850B.
  Na magazynie
 • MAKITA DDF487RTJ akumulatorowa wiertarko-wkrętarka bezudarowa o momencie obrotowym 40Nm. Urządzenie wyposażone w bezszczotkowy silnik BLDC oraz technologię podwyższonej odporności na pył i wilgoć XPT. Zestaw zawiera wiertarko-wkrętarkę DDF487, dwa akumulatory BL1850B 18V / 5.0 Ah, oraz walizkę systemową MAKPAC.
  Na magazynie

Elektronarzędzia  Jest 13 produktów.