• Nowość
  Model SC351 to wydajne urządzenie czyszczące nowej generacji, które jest zgodne z wiekową tradycją firmy Nilfisk. Wersja z akumulatorami litowo-jonowymi. Kompaktowa konstrukcja i duża zwrotność modelu SC351 sprawia, że jest to urządzenie idealne do czyszczenia podłóg w niewielkich sklepach, biurach, kawiarniach, stołówkach, hotelach i szkołach. Wyjątkowa wydajność w małym i poręcznym urządzeniu.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Mini automat samojezdny, szorująco-zbierający Nilfisk SC2000 znacznie zmniejsza nakład pracy w porównaniu z maszyną prowadzoną. Atrakcyjny wybór dla biur, supermarketów, sklepów, centrów sportowych, restauracji, hoteli i instytucji takich jak szpitale i szkoły. Optymalizacja czasu pracy dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu.
  Czas dostawy: 10-14 dni
 • Automat Nilfisk SC500 został stworzony z myślą o maksymalizacji wydajności pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów czyszczenia, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym umożliwiającym dzienne czyszczenie powierzchni oraz pozwalającym w sposób najbardziej ekonomiczny wykorzystywać wodę i detergenty. Wersja z systemami modułowymi akumulatorów litowo-jonowych Nilfisk.
  Produkt dostępny na zamówienie
 • Model SC351 to wydajne urządzenie czyszczące nowej generacji, które jest zgodne z wiekową tradycją firmy Nilfisk. Wersja z akumulatorami litowo-jonowymi. Kompaktowa konstrukcja i duża zwrotność modelu SC351 sprawia, że jest to urządzenie idealne do czyszczenia podłóg w niewielkich sklepach, biurach, kawiarniach, stołówkach, hotelach i szkołach. Wyjątkowa wydajność w małym i poręcznym urządzeniu.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Prowadzony automat szorująco-zbierający SC370 zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie średniej wielkości powierzchni, upraszczając codzienną pielęgnację podłóg poprzez łatwą obsługę, wydajność i obniżone zużycie wody oraz detergentu. Zapewnia sprawne czyszczenie, bez zakłóceń zarówno w wąskich przejściach i korytarzach, jak i przestrzeniach publicznych o dużym natężeniu ruchu.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • AS1050R to największy samojezdny automat szorująco-zbierający Vipera, ale nie daj się zwieść rozmiarom - nadal jest kompaktowy i zwrotny oraz zbudowany z myślą o bezpieczeństwie i oszczędności zasobów. Twój personel doceni intuicyjne sterowanie i obsługę, a także inteligentną i trwałą konstrukcję, w której konserwacja jest łatwa dzięki szybkiemu dostępowi do często używanych części.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • Maszyna przeznaczona do trudniejszych warunków pracy. Sprawdza się zarówno w firmach sprzątających jak i u wymagających użytkowników np. w zakładach produkcyjnych, na parkingach, w centrach handlowych, w centrach wystawienniczych - na powierzchniach większych od 5000 m². Akumulatory oraz prostownik wymagają dokupienia.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • 39 999,00 zł 56 949,00 zł
  Automat Nilfisk SC500 został stworzony z myślą o maksymalizacji wydajności pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów czyszczenia. Osiągnięto to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym umożliwiającym dzienne czyszczenie powierzchni, nawet w miejscach wrażliwych na hałas oraz pozwalającym w sposób najbardziej ekonomiczny wykorzystywać wodę i detergenty.
  Na magazynie
 • 6 999,00 zł 9 704,70 zł
  Dwubiegowa maszyna (185 lub 370 obr./min) przeznaczona do wydajnej i oszczędnej konserwacji niemal każdego rodzaju podłóg. Zaprojektowana do średnio ciężkich prac, radzi sobie zarówno ze zdzieraniem, jak i z napylaniem wysokoobrotowym czy polerowaniem.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • Idealna do higienicznego czyszczenia i dezynfekcji podłóg na małych powierzchniach: kompaktowa szorowarka akumulatorowa BR 30/1 C Bp Pack z technologią wałków z mikrofibry firmy Kärcher.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • SC530 to łatwy w użytkowaniu i efektywny kosztowo automat szorująco-zbierający. Idealnie sprawdzi się jako maszyna czyszcząca w szkołach, szpitalach, supermarketach, czy budynkach użyteczności publicznej. SC530 posiada 61 litrowy zbiornik. Pozwala to na sprzątanie dużych obszarów, co z kolei skraca czas pracy i zwiększa wydajność.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • 16 999,00 zł 24 267,90 zł
  SC450 łączy ponad 100-letnią tradycję firmy Nilfisk w konstruowaniu urządzeń do sprzątania z podejściem uwzględniającym konieczność minimalizacji kosztów zakupu i użytkowania maszyn czyszczących. Baterie oraz prostownik wymagają dokupienia.
  Czas dostawy: 7-10 dni

Szorowarki  Jest 48 produktów.