Artykuły BHP  Jest 30 produktów.

Odzież robocza, buty robocze, kaski ochronne, rękawiczki ochronne najlepszych producentów.

Odzież ochronna oraz artykuły BHP to niezwykle szeroka dziedzina, której opis nie jest prosty. Odpowiednio dobrane elementy stroju, obuwie, a także akcesoria dodatkowe mają za zadanie nie tylko zapewnić maksymalną wygodę, ale również pełne bezpieczeństw...

Odzież robocza, buty robocze, kaski ochronne, rękawiczki ochronne najlepszych producentów.

Odzież ochronna oraz artykuły BHP to niezwykle szeroka dziedzina, której opis nie jest prosty. Odpowiednio dobrane elementy stroju, obuwie, a także akcesoria dodatkowe mają za zadanie nie tylko zapewnić maksymalną wygodę, ale również pełne bezpieczeństwo. Wbrew powszechnej opinii, odzież ochronna sprawdzi się nie tylko na potrzeby szeroko pojętego biznesu, ale także do zastosowań domowych. Jej wybrane elementy są nieocenione przy pracach w ogrodzie, remoncie dachu czy też klasycznych domowych porządkach. 

podkategorie

 • Ochrona głowy

  Jedną z najważniejszych rzeczy, która należy chronić jest głowa, ponieważ uszkodzenie czaszki to nie żarty. W mózgu znajdują się istotne elementy bez których ani rusz. Wszystko w nim pracuje na pełnych obrotach, choć nawet o tym nie myślimy. Dlatego tak ważne jest, aby w czasie pracy fizycznej w różnych fabrykach, czy na budowie zapewnić swojej głowie odpowiednią ochronę czaszce, oczom, uszom oraz drogom oddechowym.

 • Ochrona ciała

  Z pewnością każdy dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego warto zainwestować w produkty zapewniające ochronę ciała podczas pracy fizycznej w fabrykach, warsztatach, czy ekstremalnej pracy na wysokościach. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do ochrony ciała najwyższej jakości, znanych oraz cenionych marek takich jak: Delta Plus. W wasze ręce trafią tylko i wyłącznie sprawdzone, solidne oraz bezpieczne akcesoria.

 • Ochrona przed upadkiem

  Nie ma nic ważniejszego nic zdrowie, szczególnie należy zadbać o niego w trakcie wykonywania pracy. Naszym celem jest zachęcić osoby pracujące w trudnych, często niebezpiecznych warunkach do ochrony swojego ciała przed upadkiem i wszelkiego rodzaju urazami. Oferujemy wysokiej jakości produkty zapewniające bezpieczeństwo. W bogatej ofercie produktów posiadamy duży wybór szelek bezpieczeństwa oraz akcesoriów chroniących przed upadkiem.

 • Ochrona rąk

  Podczas pracy fizycznej miejscem szczególnie narażonym na bezpośredni kontakt ze szkodliwymi substancjami np. rozpuszczalnikami są ręce, a w szczególności dłonie pracownika.

  Ze względu na poziom narażenia pracownika na kontakt z niebezpiecznymi bodźcami wyróżniamy trzy kategorie rękawic ochronnych:

  • Kategoria 1 - rękawice chroniące przed:
   • temperaturą do 500°C
   • obrażeniami naskórka
   • delikatnymi środkami chemicznymi
  • Kategoria 2 - pośrednia, rękawice chroniące przed:
   • ujemną temperaturą
   • temperaturą do 1000°C
   • uszkodzeniami mechanicznymi
   • chemikaliami
  • Kategoria 3 - rękawice z tej kategorii używane są, gdy istnieje duże ryzyko odniesienia poważnych, rozległych i trwałych uszkodzeń. Chronią przed przed:
   • wysokim napięciem
   • silnie agresywnymi substancjami chemicznymi
 • Ochrona nóg

  Ochrona nóg składa się głównie z butów ochronnych lub butów roboczych. Obuwie robocze to rodzaj obuwia stosowanego w ciężkich warunkach pracy. Większość butów zakrywa głównie stopę i kostkę, podczas gdy niektóre pokrywają część dolnej łydki. Niektóre buty sięgają do nogi, czasami aż do kolana, a nawet biodra. Większość butów ma piętę, która odróżnia się od reszty podeszwy, nawet jeśli są one wykonane z jednego kawałka. Tradycyjne buty wykonane ze skóry lub gumy wykonane są z różnych materiałów. Buty są noszone zarówno ze względu na ich funkcjonalność - ochrona stopy i nogi przed wodą, ekstremalne zimno, błoto lub zagrożenia (np. Buty robocze mogą chronić użytkowników przed substancjami chemicznymi lub używać stalowych palców) lub zapewniać dodatkowe wsparcie kostki dla ciężkich czynności z dodatkowymi wymaganiami trakcji  lub mogą mieć ćwieki na spodniej stronie, aby chronić przed zużyciem i uzyskać lepszą przyczepność;

  W niektórych przypadkach noszenie butów może być wymagane przez przepisy ustawowe lub wykonawcze, takie jak przepisy obowiązujące w niektórych zakładach pracy, wymagające od pracowników na budowach noszenia butów ochronnych ze stalowymi noskami.