Formy płatności w sklepie OtoMyjka.pl

W sklepie internetowym Otomyjka.pl wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i w związku z tym za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

Przelewy24 - to najwygodniejszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób zapłacenia za Państwa zamówienie. System obsługuje przelewy online ze 144 banków, płatności przelewem tradycyjnym i BLIKiem. Poniżej kilka przykładowych, najbardziej popularnych form płatności przy użyciu systemu Przelewy24.
Przelewem bankowy – na poniższy numer konta bankowego:

BNP Paribas Bank Polska S.A. - za zamówienia złożone w PLN

SCARLETT TRADE ZP MACHNICKI SPÓŁKA JAWNA

ul. Grażyńskiego 14

43-300 Bielsko-Biała

Nr konta: 76 1600 1462 1019 7837 3000 0013

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu.  W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego Otomyjka.pl.

Za pobraniem - przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy FedEx (dotyczy tylko zamówień wysyłanych na teren Polski) lub przy odbiorze przesyłki w Paczkomatach InPost.