• Nowość
  Akumulatorowe nożyce do żywopłotu z ostrzem o długości 600 mm przeznaczone do prac w ogrodzie. Podwójny wyłącznik zapewnia bezpieczeństwo. Charakteryzują się niskim poziomem hałasu. Posiadają 3-stopniową elektroniczną kontrolę częstotliwości skoków. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa pilarka łańcuchowa z tylnym uchwytem, zasilana 1 akumulatorem 18 V Li-Ion. Dedykowana do użytku przy lekkich pracach wokół domu. Posiada wyższy moment obrotowy, przy jednoczesnej wolniejszej prędkości łańcucha. Duży korek wlewu oleju ułatwia napełnianie zbiornika. Pilarkę tę cechuje beznarzędziowa wymiana i naciąg łańcucha. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Nowość

  2 699,00 zł 3 233,67 zł
  Mocna i cicha dmuchawa z funkcją zasysania, z silnikiem bezszczotkowym. Wyposażona w zestaw do zasysania i rozdrabniania liści. Zestaw zawiera dmuchawę DUB363V, dwa akumulatory BL1850B 18V / 5.0Ah oraz szybką ładowarkę dwuportową DC18RD.
  Na magazynie
 • Nowość
  Wszechstronna, cicha i wydajna dmuchawa DUB184, idealna do stosowania na terenach użyteczności publicznej. Wyposażona w silnik bezszczotkowy, zapewniająca max. przepływ powietrza 52,1 m / si wydajność do 13,0 m³/min przy pełnej prędkości. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa okrzesywarka na wysięgniku DUA301 zasilana 2 akumulatorami 18 V LXT. Dzięki smukłej budowie głowicy ułatwiającej manewrowanie między gałęziami, zapewnia wysoką wydajność cięcia i dostęp nawet w trudnodostępnych miejscach. Teleskopowa rura pozwala na regulowanie długości całkowitej urządzenia w zakresie od 260-380 cm.
  Na magazynie
 • Nowość
  Mocna podkrzesywarka DUA300 na wysięgniku LXT® do obcinania gałęzi. Zasilana 2 akumulatorami 18 V LXT® Dzięki smukłej budowie głowicy ułatwiającej manewrowanie między gałęziami, zapewnia wysoką wydajność cięcia i dostęp nawet w trudno dostępnych miejscach. Akumulatory oraz ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Mocna kosiarka DLM532 zasilana silnikiem bezszczotkowym, w stalowej obudowie z 3 funkcjami: cięcia, zbierania i mulczowania i wyrzutem bocznym. Płynna regulacja prędkości za pomocą dźwigni, posiada 4 porty na akumulatory 18V. Akumulatory i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa kosiarka z napędem w stalowej ramie z 3 funkcjami: cięcie, zbieranie i mulczowanie. Posiada 10-stopniową centralną regulację wysokości koszenia ustawianą za pomocą dźwigni, zapewniającą wysokość koszenia od 20-100 mm. Posiada płynną regulację prędkości oraz 4 porty na akumulatory, dzięki którym potrafi ściąć trawę w ogrodzie do 1900m². Akumulatory i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa cicha kosiarka z koszem na trawę, napędzana silnikiem bezszczotkowym z przeznaczeniem do średnich ogrodów o powierzchni do 1360 m². Napędzana dwoma akumulatorami 18V zapewniającymi napięcie 36V. Łatwa w obsłudze, nadająca się również do dużych ogrodów. Zapewnia szerokość koszenia 46 cm. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość

  2 099,00 zł 2 644,50 zł
  Cisza i moc: VP930 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej jakości wykonywanej pracy. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby zapewnić niezrównaną wydajność działania, a przez to sprawniejsze i bardziej wydajne czyszczenie. Odkurzacz VP930 wykonuje swoją pracę tak cicho jak nigdy dotąd, umożliwiając dyskretne sprzątanie o każdej porze dnia i nocy.
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • Kompaktowa i poręczna podkaszarka do cięcia trawy w ogrodach i innych zielonych terenach. Urządzenie o szerokości cięcia 260 mm jest wyposażone w uchwyt typu pętla z możliwością ustawienia kąta. Akumulator i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.
  na zamówienie
 • Urządzenie IB 10/8 L2P to pierwsze na świecie urządzenie do czyszczenia suchym lodem ze zintegrowaną funkcją umożliwiającą produkcję suchego lodu z ciekłego CO₂. To idealne rozwiązanie do szybkiego czyszczenia, bez skomplikowanej logistyki. W zakres dostawy nie wchodzi butla CO₂ oraz kompresor.
  Produkt dostępny na zamówienie

Urządzenia  Jest 294 produktów.