• Akumulatorowe nożyce do żywopłotu z ostrzem o długości 600 mm przeznaczone do prac w ogrodzie. Podwójny wyłącznik zapewnia bezpieczeństwo. Charakteryzują się niskim poziomem hałasu. Posiadają 3-stopniową elektroniczną kontrolę częstotliwości skoków. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Akumulatorowe nożyce na wysięgniku przystosowane do przycinania zarówno wyższych jak i niższych żywopłotów z poziomu ziemi. Posiadają 6 stopniową regulację ustawienia kąta głowicy tnącej w zakresie (45°, 22,5°, 0°, -22,5°, -45° oraz -70°) oraz obracaną o 180° głowicę dla łatwego transportu i przechowywania. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Akumulatorowe nożyce do żywopłotu z silnikiem bezszczotkowym i ostrzem o długości 750 mm przeznaczone do prac ogrodowych. Podwójny wyłącznik zapewnia bezpieczeństwo. Charakteryzują się niskim poziomem hałasu. Posiadają 3-stopniową elektroniczną kontrolę częstotliwości skoków. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wszystko w jednym: akumulatorowe nożyce 2 w 1 GSH 18-20 Battery precyzyjnie przycinają obrzeża trawnika oraz krzewy w eleganckie kształty. Gwarancja precyzyjnego przycinania. Wymienny akumulator 18 V oraz ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nożyce do żywopłotu na wysięgniku PHG 18-45 Battery z przedłużką eliminują potrzebę korzystania z drabiny przy przycinaniu wysokiego żywopłotu. Regulowana głowica tnąca zapewnia elastyczność przy cięciu żywopłotów o różnych kształtach. Wymienny akumulator 18 V oraz ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Spełniają wszystkie wymagania: mocne akumulatorowe nożyce HGE 36-60 Battery Set z obrotowym uchwytem i 2-stopniową regulacją prędkości. Bateria i szybka ładowarka w zestawie.
  Na magazynie

Nożyce do żywopłotu  Jest 6 produktów.