• Nowość
  Mocna kosiarka DLM532 zasilana silnikiem bezszczotkowym, w stalowej obudowie z 3 funkcjami: cięcia, zbierania i mulczowania i wyrzutem bocznym. Płynna regulacja prędkości za pomocą dźwigni, posiada 4 porty na akumulatory 18V. Akumulatory i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa kosiarka z napędem w stalowej ramie z 3 funkcjami: cięcie, zbieranie i mulczowanie. Posiada 10-stopniową centralną regulację wysokości koszenia ustawianą za pomocą dźwigni, zapewniającą wysokość koszenia od 20-100 mm. Posiada płynną regulację prędkości oraz 4 porty na akumulatory, dzięki którym potrafi ściąć trawę w ogrodzie do 1900m². Akumulatory i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Nowość
  Akumulatorowa cicha kosiarka z koszem na trawę, napędzana silnikiem bezszczotkowym z przeznaczeniem do średnich ogrodów o powierzchni do 1360 m². Napędzana dwoma akumulatorami 18V zapewniającymi napięcie 36V. Łatwa w obsłudze, nadająca się również do dużych ogrodów. Zapewnia szerokość koszenia 46 cm. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • 3 689,10 zł 4 099,00 zł -10%
  Urządzenie w zestawie z baterią i szybką ładowarką: mocna akumulatorowa kosiarka LMO 36-46 Battery Set. Dodatkowy napęd tylnych kół po wciśnięciu przycisku- szczególnie praktyczne przy pracy na wzniesieniach.
  Na magazynie

Kosiarki  Jest 4 produktów.