• Nowość
  Podkaszarka zasilana akumulatorem 18 V Li-ion LXT® z 2-stopniową elektroniczną regulacją prędkości obrotowej, przeznaczona do pracy wyłącznie z głowicą żyłkową. Szerokość cięcia 300 mm oraz uchwyt typu pętla. Podkaszarka o niskich wibracjach, regulowanej spustem włącznika i o wysokiej ergonomii zapewnia komfort pracy. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Podkaszarka do wymagających zadań, z wygodnym, asymetrycznym uchwytem typu kierownica, zasilana silnikiem bezszczotkowym. Posiada zdolność cięcia 430 mm. Na wyposażeniu 2-żyłkowa głowica tnąca, 2-zębny nóż tnący oraz głowica z nożami z tworzywa. System automatycznego doboru prędkości, pozwala zaoszczędzić akumulatory. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Kompaktowa i poręczna podkaszarka do cięcia trawy w ogrodach i innych zielonych terenach. Urządzenie o szerokości cięcia 260 mm jest wyposażone w uchwyt typu pętla z możliwością ustawienia kąta. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  na zamówienie
 • Mocna podkaszarka z wygodnym, asymetrycznym uchwytem typu kierownica z włącznikiem spustowym do przycinania trawy i wykańczania terenów zielonych. Zaopatrzona w automatyczny dobór prędkości w zależności od obciążenia. Niski poziom wibracji i hałasu oraz dobra ergonomia sprawiają, że narzędzie jest idealnym do prac ogrodowych. Akumulator i ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Kompaktowa i poręczna podkaszarka do cięcia trawy w ogrodach i innych zielonych terenach. Urządzenie o szerokości cięcia 260 mm jest wyposażone w uchwyt typu pętla z możliwością ustawienia kąta. Akumulator i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.
  na zamówienie
 • Z myślą o komforcie pracy. Idealna do koszenia przy krawędziach.
  Na magazynie
 • Trawa i kłopotliwe chwasty nie mają szans z mocną i bezstopniowo regulowaną podkaszarką LTR 36-33 Battery. Bateria i ładowarką dostępne oddzielnie.
  Na magazynie

Podkaszarki  Jest 7 produktów.