• Piła do gałęzi na wysięgniku PSW 18-20 Battery łatwo dosięga do gałęzi na wysokości nawet 4 metrów. Bezpieczna i wygodna pielęgnacja drzew. Wymienny akumulator 18 V oraz ładowarka wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • 1 399,00 zł 1 699,00 zł
  Cicha, lekka i niezwykle łatwa w użyciu pilarka. Idealna dla stolarzy, sadowników i innych wymagających użytkowników. Zawiera trwały silnik bezszczotkowy i beznarzędziowy napinacz łańcucha. Cena nie zawiera bateri i ładowarki oraz ostrogi.
  Dostępność: około 7 dni.
 • Model przeznaczony dla profesjonalistów, którzy oczekują lekkiej i wydajnej pilarki. Idealna wersja dla cieśli, arborystów lub sadowników. Cechuje się doskonałą ergonomią, wysoką wydajnością i dużą prędkością łańcucha. Cena nie zawiera baterii i ładowarki.
  Dostępność: około 7 dni.
 • Husqvarna 540i XP to mocna i wydajna pilarka akumulatorowa. Idealnie nadaje się do usuwania małych i średnich drzew oraz dla cieśli kiedy wymagane jest gładkie i wydajne cięcie. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii usług i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services ™. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Dostępność: 7 dni.
 • Dla profesjonalnych użytkowników wymagających lekkiej, prostej w użyciu, wydajnej pilarki z górnym uchwytem. Idealna dla arborystów. Solidna pilarka z doskonałą ergonomią i wysoką prędkością łańcucha. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • 1 649,00 zł 1 999,00 zł
  Husqvarna 340i to mocna i lekka, wszechstronna, akumulatorowa pilarka łańcuchowa o dużej wydajności cięcia, przeznaczona do zastosowań, takich jak ścinanie, przycinanie, cięcie drewna lub stolarstwo. Doskonała zwrotność dzięki wąskiemu korpusowi piły, który utrzymuje środek ciężkości blisko uchwytów. Beznarzędziowe lub standardowe napinanie łańcucha. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • 2 599,00 zł 3 149,00 zł
  Husqvarna T540i XP to nasza najmocniejsza zasilana bateryjnie pilarka z górnym uchwytem.Charakteryzuje się doskonałą ergonomią, dużą prędkością łańcucha, niską wagą i wszystkimi zaletami zasilania z akumulatora. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii serwisowania i ostatniej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services.Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Dostępność: około 14 dni.
 • Wyprzedaż

  1 069,00 zł 1 399,00 zł
  Lekka, wygodna pilarka na akumulator litowo-jonowy. Nie wymaga narzędzi, jest łatwa w rozruchu i ma intuicyjną klawiaturę. W zestawie z akumulatorem BLi20 oraz ładowarką QC80. Czas pracy na jednym naładowaniu wynosi 35 min.
  na zamówienie

Pilarki  Jest 8 produktów.