• 1 401,65 zł 1 649,00 zł -15%
  Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi ok. 40 m²/h.
  Na magazynie
 • Wyprzedaż

  3 099,00 zł 4 677,69 zł
  Najwyższej klasy myjka wysokociśnieniowa do wydajnego czyszczenia na zewnątrz.
  Na magazynie
 • 993,65 zł 1 169,00 zł -15%
  Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak błoto, mech czy algi z tarasów i patio. Doskonale sprawdza się na wrażliwych powierzchniach drewnianych. Umożliwia szybkie sprzątanie bez najmniejszego wysiłku i bez bólu pleców.
  Dostępność: początek czerwca
 • Dzięki tej wydajnej myjce, która wyróżnia się maksymalnym ciśnieniem 140 bar i regulacją siły ssania w rączce, moc jest w Twoich rękach. Reguluj ciśnienie wody podczas czyszczenia i obserwuj, jak powierzchnie zmieniają się na Twoich oczach.
  Na magazynie
 • Z naszym modelem Core 125, który oferuje maksymalne ciśnienie 125 bar i metalową pompę o długiej żywotności do skutecznego i efektywnego usuwania zabrudzeń, wykonasz błyskawicznie proste zadania czyszczące.
  Na magazynie
 • Połączenie wszechstronności z maksymalnym ciśnieniem 150 bar i wieloma praktycznymi funkcjami, w tym 10-metrowym bardzo elastycznym wężem i metalową pompą o długiej żywotności, sprawia, że model Core 150 jest doskonałym, uniwersalnym urządzeniem do bezstresowego codziennego sprzątania.
  Na magazynie
 • Myjka wysokociśnieniowa z uniwersalnym pistoletem i lancą oraz akcesorium do wytwarzania piany Power Foam Blaster poradzi sobie ze wszystkimi codziennymi zadaniami, związanymi z czyszczeniem na zewnątrz pomieszczeń. Silnik indukcyjny i metalowa pompa o długiej żywotności zapewniają doskonałe rezultaty na wszystkich rodzajach powierzchni, od delikatnych po głęboko zakorzeniony brud.
  Na magazynie

Myjki Domowe  Jest 7 produktów.