• 23 586,48 zł 25 092,00 zł -6%
  Urządzenie o wyjątkowo mocnej konstrukcji i wysokich parametrach pracy. Dzięki ochronnej ramie mogą bezpiecznie pracować w szczególnie trudnych warunkach.
  Na magazynie
 • 100 878,45 zł 107 317,50 zł -6%
  Najmocniejsze urządzenie w klasie kompaktowej UHP. HD 18 / 50-4 Advanced posiada automatyczny zawór upustowy i jest wyjątkowo elastyczne w szerokim zakresie zastosowań.
  Na magazynie
 • 88 911,78 zł 94 587,00 zł -6%
  Urządzenie klasy kompaktowej UHP w solidnej rurowej ramie, która zabezpiecza maszynę podczas pracy w trudnych warunkach. Ciśnienie robocze 500 bar, wydatek wody 30 l /min.
  Na magazynie
 • 5 549,76 zł 5 904,00 zł -6%
  Nowe, wysokociśnieniowe urządzenie klasy średniej charakteryzuje się wszechstronnością zastosowań i solidną budową. Maszyna w wersji mobilnej gwarantuje łatwość manewrowania i wygodę transportu.
  Na magazynie
 • Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z solidnym 4–biegunowym, niskoobrotowym silnikiem jednofazowym o wyjątkowo długiej żywotności. PRODUKT DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W ZESTAWIE PROMOCYJNYM 9.729-279.0
  Produkt dostępny na zamówienie.
 • 9 018,36 zł 9 594,00 zł -6%
  Nową linia urządzeń klasy średniej HD to wytrzymałe i proste w obsłudze maszyny. W fazie projektowania produktu główny nacisk położono na solidność, prostotę, łatwość transportu i niezawodność.
  Na magazynie
 • 12 371,34 zł 13 161,00 zł -6%
  Profesjonalne urządzenie ciśnieniowe o pionowej, zwartej konstrukcji. Wysokie parametry pracy pozwalają na stosowanie urządzenia do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Wiele nowych systemów takich jak Servopress, Easy-Press, Soft grip ułatwia pracę operatora.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania około 14 dni roboczych.
 • Pierwsze zasilane akumulatorowo, profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe HD 4/11 C Bp. Przeznaczone do mobilnych zastosowań takich jak: obszary komunalne lub architektura krajobrazu. W zestawie znajdują się dwa 36 V litowo-jonowe akumulatory.
  Na magazynie
 • Seria zimowodnych myjek wysokociśnieniowych MC 3C została zaprojektowana do lekkich zadań ogólnego sprzątania i stanowi doskonały wybór dla punktów handlowych, małych spółdzielni mieszkaniowych, małych warsztatów i gospodarstw rolnych. Seria ta jest wyposażona w profesjonalną pompę o 2800 obr./min. z tłokami ze stali nierdzewnej do lekkich zadań czyszczenia.
  Na magazynie
 • Zimnowodne myjki wysokociśnieniowe z serii MC 4M zostały zaprojektowane do zastosowań o średniej intensywności czyszczenia, MC 4M stanowi doskonały wybór dla małych i średnich obiektów rolnych, spółdzielni mieszkaniowych, warsztatów i firm wynajmujących pojazdy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Myjka wysokociśnieniowa MH 3C odznacza się optymalną wydajnością czyszczenia i podgrzewania wody, co przekłada się na wysoką skuteczność czyszczenia i niskie koszty użytkowania. Nadaje się idealnie do codziennego czyszczenia gorącą wodą mniej zabrudzonych powierzchni w obiektach motoryzacyjnych, rzemieślniczych i rolnictwie.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Nowa seria gorącowodnych myjek wysokociśnieniowych MH 5M to wysoka skuteczność czyszczenia połączona z niskimi kosztami i wydajnym wykorzystaniem ciepła. Idealne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, gospodarstw rolnych, czy przemysłu.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

Myjki Profesjonalne  Jest 72 produktów.