• Wyprzedaż
  MH 4M to innowacyjna gorącowodna myjka wysokociśnieniowa klasy średniej. Wytrzymała konstrukcja, pompa NA5  z 3 ceramicznymi tłokami i 4-biegunowym silnikiem oraz optymalne rozwiązania obniżające koszty serwisowania.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Połączenie wszechstronności z maksymalnym ciśnieniem 150 bar i wieloma praktycznymi funkcjami, w tym 10-metrowym bardzo elastycznym wężem i metalową pompą o długiej żywotności, sprawia, że model Core 150 jest doskonałym, uniwersalnym urządzeniem do bezstresowego codziennego sprzątania.
  Na magazynie
 • Myjka wysokociśnieniowa z uniwersalnym pistoletem i lancą oraz akcesorium do wytwarzania piany Power Foam Blaster poradzi sobie ze wszystkimi codziennymi zadaniami, związanymi z czyszczeniem na zewnątrz pomieszczeń. Silnik indukcyjny i metalowa pompa o długiej żywotności zapewniają doskonałe rezultaty na wszystkich rodzajach powierzchni, od delikatnych po głęboko zakorzeniony brud.
  Na magazynie
 • Myjka wysokociśnieniowa NILFISK MC 10P-1100/870 400/3/50. Ultrawysokie ciśnienie 1100 BAR. MC 10P radzi sobie z trudnymi zadaniami związanymi z czyszczeniem strumieniem wody, wykorzystując dużą moc, aby pomóc załogom w czyszczeniu lub przygotowaniu powierzchni do konserwacji i naprawy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Myjka wysokociśnieniowa NILFISK MC 10P-800/990 400/3/50. Ultrawysokie ciśnienie 800 BAR. MC 10P radzi sobie z trudnymi zadaniami związanymi z czyszczeniem strumieniem wody, wykorzystując dużą moc, aby pomóc załogom w czyszczeniu lub przygotowaniu powierzchni do konserwacji i naprawy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Myjka wysokociśnieniowa MC 10P-500/1800 400/3/50 NILFISK. Ultrawysokie ciśnienie 500 BAR. MC 10P radzi sobie z trudnymi zadaniami związanymi z czyszczeniem strumieniem wody, wykorzystując dużą moc, aby pomóc załogom w czyszczeniu lub przygotowaniu powierzchni do konserwacji i naprawy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Myjka wysokociśnieniowa MC9P-500/960 400/3/50 NILFISK. Ultrawysokie ciśnienie 500 bar, umożliwiające czyszczenie trudnych do usunięcia zabrudzeń. Od korytarzy statków po kontenery ładunkowe, myjka wysokociśnieniowa MC 9P została zaprojektowana do wydajnego czyszczenia wąskich przestrzeni i na placach budowy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Myjka wysokociśnieniowa MC9P-350/1260 400/3/50 NILFISK. Ultrawysokie ciśnienie 350 bar, umożliwiające czyszczenie trudnych do usunięcia zabrudzeń. Od korytarzy statków po kontenery ładunkowe, myjka wysokociśnieniowa MC 9P została zaprojektowana do wydajnego czyszczenia wąskich przestrzeni i na placach budowy.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Z naszym modelem Core 125, który oferuje maksymalne ciśnienie 125 bar i metalową pompę o długiej żywotności do skutecznego i efektywnego usuwania zabrudzeń, wykonasz błyskawicznie proste zadania czyszczące.
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • Seria zimowodnych myjek wysokociśnieniowych MC 3C została zaprojektowana do lekkich zadań ogólnego sprzątania i stanowi doskonały wybór dla punktów handlowych, małych spółdzielni mieszkaniowych, małych warsztatów i gospodarstw rolnych. Seria ta jest wyposażona w profesjonalną pompę o 2800 obr./min. z tłokami ze stali nierdzewnej do lekkich zadań czyszczenia.
  Na magazynie
 • Dzięki tej wydajnej myjce, która wyróżnia się maksymalnym ciśnieniem 140 bar i regulacją siły ssania w rączce, moc jest w Twoich rękach. Reguluj ciśnienie wody podczas czyszczenia i obserwuj, jak powierzchnie zmieniają się na Twoich oczach.
  Na magazynie
 • Zimnowodne myjki wysokociśnieniowe z serii MC 4M zostały zaprojektowane do zastosowań o średniej intensywności czyszczenia, MC 4M stanowi doskonały wybór dla małych i średnich obiektów rolnych, spółdzielni mieszkaniowych, warsztatów i firm wynajmujących pojazdy.
  Czas dostawy: 5-7 dni

Myjki ciśnieniowe  Jest 71 produktów.

Myjki wysokociśnieniowe

Oferujemy wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowe, które będą idealnym wyposażeniem dla waszych domów i ogrodów. Domowe myjki wysokociśnieniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które dbają o czystość swojego samochodu, tarasu, podjazdu, mebli ogrodowych. Wysoka moc urządzeń oraz niezawodność sprawia, że prace wykonacie s...

Myjki wysokociśnieniowe

Oferujemy wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowe, które będą idealnym wyposażeniem dla waszych domów i ogrodów. Domowe myjki wysokociśnieniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób które dbają o czystość swojego samochodu, tarasu, podjazdu, mebli ogrodowych. Wysoka moc urządzeń oraz niezawodność sprawia, że prace wykonacie szybko i sprawnie. Bogata oferta zaspokoi potrzeby wszystkich miłośników utrzymania w czystości swojego samochodu, tarasu czy mebli ogrodowych. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom. 

Dbamy o to, by nasz asortyment był profesjonalny solidny. W naszej ofercie, po wstępnej selekcji, pojawiają się wyłącznie produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Kupując u nas, masz gwarancję, że otrzymasz swoją myjkę wysokociśnieniową najwyższej klasy.