Lista produktów producenta: MAKITA

Makita dostarcza nie tylko wysokiej klasy elektronarzędzia, ale także najwyższej jakości osprzęt i doskonałe akcesoria oraz usługi dla użytkowników w sektorze budowlanym, przemysłowym i konsumenckim.

Makita to ceniony lider w swojej branży. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by stale przewyższać wszelkie oczekiwania, a całości dopełnia wysokiej jakości sieć serwisów.

Produkty Makita zostały stworzone z myślą o Twoich potrzebach, niezależnie od obszaru działalności.

Makita Polska

Oddział Makita Polska powstał w 1995 roku w Bielsku-Białej. Filia zapewnia sieć punktów dilerskich, dystrybucję oraz promocję maszyn i osprzętu Makita na terenie całego kraju. Współpracując z rozwiniętą siecią punktów serwisowych, zapewniamy dostawę części zamiennych, bezproblemowe świadczenie napraw i przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. W ramach akcji promocyjnych realizujemy i wspieramy różnego rodzaju projekty, wydarzenia, a także współpracujemy ze szkołami, instytucjami publicznymi oraz uczelniami wyższymi w całym kraju. Dynamiczny rozwój firmy umożliwił utworzenie w 2017 roku naszego drugiego centrum logistycznego wraz z bogato wyposażonym centrum szkoleniowym oraz show-roomem w Brwinowie pod Warszawą.

Więcej