Lista produktów producenta: MAKITA

Makita dostarcza nie tylko wysokiej klasy elektronarzędzia, ale także najwyższej jakości osprzęt i doskonałe akcesoria oraz usługi dla użytkowników w sektorze budowlanym, przemysłowym i konsumenckim.

Makita to ceniony lider w swojej branży. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by stale przewyższać wszelkie oczekiwania, a całości dopełnia wysokiej jakości sieć serwisów.

Produkty Makita zostały stworzone z myślą o Twoich potrzebach, niezależnie od obszaru działalności.

Makita Polska

Oddział Makita Polska powstał w 1995 roku w Bielsku-Białej. Filia zapewnia sieć punktów dilerskich, dystrybucję oraz promocję maszyn i osprzętu Makita na terenie całego kraju. Współpracując z rozwiniętą siecią punktów serwisowych, zapewniamy dostawę części zamiennych, bezproblemowe świadczenie napraw i przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. W ramach akcji promocyjnych realizujemy i wspieramy różnego rodzaju projekty, wydarzenia, a także współpracujemy ze szkołami, instytucjami publicznymi oraz uczelniami wyższymi w całym kraju. Dynamiczny rozwój firmy umożliwił utworzenie w 2017 roku naszego drugiego centrum logistycznego wraz z bogato wyposażonym centrum szkoleniowym oraz show-roomem w Brwinowie pod Warszawą.

Więcej
 • Nowość
  Podkaszarka zasilana akumulatorem 18 V Li-ion LXT® z 2-stopniową elektroniczną regulacją prędkości obrotowej, przeznaczona do pracy wyłącznie z głowicą żyłkową. Szerokość cięcia 300 mm oraz uchwyt typu pętla. Podkaszarka o niskich wibracjach, regulowanej spustem włącznika i o wysokiej ergonomii zapewnia komfort pracy. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Pilarka tarczowa z silnikiem o mocy znamionowej 1600 W i prędkością 5500 obr./min zaprojektowana do profesjonalnych zastosowań. Maksymalna średnica tarczy 190 mm, zapewnia zdolność cięcia do 65 mm. W Polsce dostępne są średnice otworu tarczy 20 i 30 mm. Kompaktowa konstrukcja zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo pracy.
  Na magazynie
 • Lekka i poręczna szlifierka kątowa z silnikiem bezszczotkowym oraz tarczą o śr. 125 mm, do użytku profesjonalnego. Posiada automatyczną kontrolę prędkości i momentu obrotowego (ADT), regulację prędkości obrotowej za pomocą pokrętła nastawczego, hamulec elektryczny, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny. Zestaw z 3 x akumulator BL1850B (18V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
  Na magazynie
 • Lekka i poręczna szlifierka oscylacyjna przeznaczona do szlifowania powierzchni materiałów z drewna, tworzywa sztucznego i metalu, jak również do szlifowania powierzchni malowanych. Kompatybilna z 4 typami stopy, używanymi w sieciowych szlifierkach z oferty Makita. Posiada elektroniczny 2-stopniowy przełącznik częstotliwości skoków. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wydajna akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa do drewna. Pracuje z tarczami o średnicy 165 mm, zapewniając maksymalną głębokość cięcia 57 mm. Powietrze wydmuchiwane jest do przodu, oczyszczając linię cięcia a dioda LED zapewnia jej oświetlenie. Jest kompatybilna z szyną prowadzącą przy użyciu adaptera. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wolnostojący stojak podłogowy do odkurzacza Makita można umieścić w dowolnym miejscu w miejscu pracy lub w domu. Składa się z 4 wytrzymałych metalowych prętów i obciążonej podstawy, która zapewnia doskonałe miejsce do przechowywania akcesoriów. Antypoślizgowa gumowa podstawa oznacza, że ​​jest solidna i pomaga chronić wszystkie rodzaje podłóg.
  Na magazynie
 • Kompatybilny z 3 źródłami zasilania: akumulatorami Li-ion 18V oraz 40Vmax XGT®, prądem o napięciu 230 V oraz prądem 12V/24V z gniazda zapalniczki samochodowej. Z możliwością podzielenia przy pomocy płyty działowej głównej komory na 2 - jedna o pojemności 9l oraz druga o pojemności 18l. Klasa izolacji IPX4. Posiada wygodne uchwyty transportowe.
  Na magazynie
 • Akumulatorowe radio z możliwością odbioru stacji radiowych z zakresu FM oraz DAB+. Wyposażone w Bluetooth z zasięgiem do 30 m. Lampa posiada 4 tryby świecenia: latarnia 360°, tryb latarni - 3 strony oraz latarkę w trybie pochodni i stroboskopu. Posiada 3-stopniową regulację barwy światła w trybie latarni. Dostarczane bez akumulatorów i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wysoka moc zasysania przy niskim poziomie hałasu (66 dB(A)) (4 bieg, moc 100 W). Do 8 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B (4 bieg, moc 100 W). Posiada włącznik z wyborem siły ssania (4 biegi). Korpus wyposażony został w zatrzask zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem rury. Kolor: czarny.
  Na magazynie
 • Cicha i mocna niszczarka, która skutecznie kruszy gałęzie. Moc wyjściowa 2500 W i maks. grubość gałęzi 45 mm. Pojemność zbiornika 67 l. Duże, pokryte gumą koła ułatwiają przemieszczanie.
  Na magazynie
 • Kompaktowa i lekka wkrętarka udarowa z sześciokątnym uchwytem narzędzia 1/4". Jej aksymalny moment obrotowy wynosi 180 Nm. Posiada 2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania umieszczone po obu stronach obudowy. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Wydajny, akumulatorowy sekator, którym można wykonać do 2200 cięć na jednym naładowaniu akumulatora BL1021B. Wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) oraz technologię XPT (podwyższoną odporność na pył i wilgoć). Posiada 2-stopniową regulację otwarcia ostrza oraz ergonomiczny uchwyt z osłoną na palce. Wersja bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie