Do samochodu  Jest 78 produktów.

Chemia samochodowa

Utrzymanie naszego auta w nienagannym stanie wizualnym jest dla niejednego z nas bardzo ważna. Chemia samochodowa musi być najlepszej jakości i dobrze dobrana aby nie tylko umyć nasze auto ale również aby nie wyrządzić żadnych szkód na lakierze i innych elementach karoserii. Chemia jest przy tym bezpieczna i ekologiczna. Chem...

Chemia samochodowa

Utrzymanie naszego auta w nienagannym stanie wizualnym jest dla niejednego z nas bardzo ważna. Chemia samochodowa musi być najlepszej jakości i dobrze dobrana aby nie tylko umyć nasze auto ale również aby nie wyrządzić żadnych szkód na lakierze i innych elementach karoserii. Chemia jest przy tym bezpieczna i ekologiczna. Chemia samochodowa marki Kärcher jest przeznaczona do mycia samochodów, karoserii, opon, felg, szyb, plastików, plandek, elementów metalowych i innych.  Doskonale radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń po smarach i olejach.

Nasza chemia poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami takimi jak plamy po smarach i olejach. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. Oferujemy możliwość zakupów na raty. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.