• Wysoka moc zasysania przy niskim poziomie hałasu (66 dB(A)) (4 bieg, moc 100 W). Do 8 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B (4 bieg, moc 100 W). Posiada włącznik z wyborem siły ssania (4 biegi). Korpus wyposażony został w zatrzask zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem rury. Kolor: czarny.
  Na magazynie
 • Cichy odkurzacz pionowy, o wysokiej mocy ssania oraz 2 stopniowym wyborem mocy, idealny do usuwania pyłu i zabrudzeń z podłogi, schodów, miejsca pracy lub samochodu. Dioda LED sygnalizuje poziom naładowania akumulatora. Posiada nowo zaprojektowaną pokrywę komory pyłowej. Z możliwością stosowania tekstylnych lub papierowych worków na pył.
  Na magazynie
 • 2 099,00 zł 2 644,50 zł
  Cisza i moc: VP930 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej jakości wykonywanej pracy. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby zapewnić niezrównaną wydajność działania, a przez to sprawniejsze i bardziej wydajne czyszczenie. Odkurzacz VP930 wykonuje swoją pracę tak cicho jak nigdy dotąd, umożliwiając dyskretne sprzątanie o każdej porze dnia i nocy.
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • AKUMULATOROWY ODKURZACZ PIONOWY DCL282FZ MAKITA 18 V ZESTAW 3.Ah + ładowarka
  na zamówienie
 • Seria odkurzaczy Nilfisk VP300 to podstawowe, dobrze zbudowane i trwałe urządzenia, które doskonale nadają się do całodziennego sprzątania. Posiada najwyższy poziom filtracji powietrza, gdyż oferuje filtr wydechowy HEPA H13 w standardzie. Jest to doskonały wybór do czyszczenia biur, pokoi hotelowych, punktów sprzedaży itp. Wersja dwubiegowa pozwalająca dostosować pracę do warunków.
  Na magazynie
 • Wyprzedaż
  To lekkie, ale wydajne urządzenie jest bardzo skuteczne i wytrzymałe, idealne do sprzątania mokrych i suchych śmieci w domu, samochodzie, warsztacie, a nawet na zewnątrz.
  na zamówienie
 • Odkurzacz o wszechstronnym zastosowaniu. Dwa źródła zasilania, akumulatory 18V LXT oraz sieciowo 230V. Klasa filtracji pyłów "L". Średni czas pracy odkurzacza na 2 akumulatorach 18V 5,0Ah to około 30-65 minut. W skład wyposażenia standardowego wchodzą między innymi: rury, gięta i prosta, wąż elastyczny podłączany do odkurzacza, ssawka do podłóg i szczelinowa oraz worek na pył i filtr materiałowy.
  Na magazynie
 • Mocny odkurzacz pionowy z bezszczotkowym silnikiem i 3-stopniową regulacją mocy oraz diodę LED. Dzięki szybkiej i bezproblemowej obsłudze idealnie nadaje się do czyszczenia podłóg, schodów, miejsc pracy a także samochodów. Dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Mocny odkurzacz pionowy z bezszczotkowym silnikiem i bezstopniową regulacją mocy oraz diodą LED. Standardowe wyposażenie każdego wózka do sprzątania i szafki: akumulatorowy odkurzacz pionowy o wysokiej mocy zasysania. Dzięki szybkiej i bezproblemowej obsłudze idealnie nadaje się do czyszczenia podłóg, schodów, miejsc pracy a także samochodów. Akumulatory wymagają dokupienia.
  Na magazynie
 • Akumulatorowy odkurzacz pionowy XGT® o wysokiej mocy zasysania. Ergonomiczny miękki uchwyt zapewnia większy komfort. Przeprojektowana ssawka do podłóg zapewnia płynniejszą pracę oraz redukcję hałasu generowanego przez powietrze przepływające przez ssawkę. Idealny do sklepu, biura, szpitala, pojazdów, użytku domowego itp.
  Na magazynie
 • Seria odkurzaczy Nilfisk VP300 to podstawowe, dobrze zbudowane i trwałe urządzenia, które doskonale nadają się do całodziennego sprzątania. Jest to doskonały wybór do czyszczenia biur, pokoi hotelowych, punktów sprzedaży detalicznej itp.
  Na magazynie
 • 899,00 zł 1 105,77 zł
  Idealny odkurzacz dla firm oferujących usługi porządkowe. Został opracowany w ścisłej współpracy z użytkownikami z branży usług utrzymania czystości. Z filtrem HEPA dostępnym jako opcja świetnie sprawdzi się również w domu gdzie mieszkają osoby cierpiące na alergię.
  Na magazynie

Domowe  Jest 16 produktów.