• 2 099,00 zł 2 644,50 zł
  Cisza i moc: VP930 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej jakości wykonywanej pracy. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, aby zapewnić niezrównaną wydajność działania, a przez to sprawniejsze i bardziej wydajne czyszczenie. Odkurzacz VP930 wykonuje swoją pracę tak cicho jak nigdy dotąd, umożliwiając dyskretne sprzątanie o każdej porze dnia i nocy.
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • Seria odkurzaczy Nilfisk VP300 to podstawowe, dobrze zbudowane i trwałe urządzenia, które doskonale nadają się do całodziennego sprzątania. Posiada najwyższy poziom filtracji powietrza, gdyż oferuje filtr wydechowy HEPA H13 w standardzie. Jest to doskonały wybór do czyszczenia biur, pokoi hotelowych, punktów sprzedaży itp. Wersja dwubiegowa pozwalająca dostosować pracę do warunków.
  Na magazynie
 • Kompaktowy odkurzacz akumulatorowy do odkurzania zarówno na sucho jak i na mokro
  na zamówienie
 • Odkurzacz kolumnowy wyposażony w mocny silnik bezszczotkowy, zasilany 2 akumulatorami 18 V LXT®. Wydajny filtr HEPA oraz wysoka efektywność zasysania pyłu zbliżona do sieciowego odpowiednika dostępnego na rynku. Posiada włókninowy worek na pył o pojemności 5 l i wbudowany włącznik dotykowy z wyborem siły zasysania (3 biegi). Dostarczany z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RD
  Czas dostawy: 5-7 dni
 • Seria odkurzaczy Nilfisk VP300 to podstawowe, dobrze zbudowane i trwałe urządzenia, które doskonale nadają się do całodziennego sprzątania. Jest to doskonały wybór do czyszczenia biur, pokoi hotelowych, punktów sprzedaży detalicznej itp.
  Na magazynie
 • 1 299,15 zł 1 543,65 zł
  Odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo – zawsze pod ręką. Lekki, mocny i wszechstronny. W zestawie z wężem ssącym i akcesoriami do czyszczenia wnętrz pojazdów.
  Na magazynie
 • T 11/1 Classic stanowi wzorzec pod względem stosunku wydajności do ceny w segmencie klasy wprowadzającej profesjonalnych odkurzaczy do pracy na sucho (klasa 10-12 litrów). Jest prawie tak lekki, jak T 7/1 Classic, ale ma większy zbiornik i filtra HEPA 14, która spełnia wszystkie wymagania dla grup docelowych: szkoły, przedszkola, BSC, handel detaliczny czy hotelarstwo.
  Na magazynie
 • T 11/1 Classic stanowi wzorzec pod względem stosunku wydajności do ceny w segmencie klasy wprowadzającej profesjonalnych odkurzaczy do pracy na sucho (klasa 10-12 litrów). Jest prawie tak lekki, jak T 7/1 Classic, ale ma większy zbiornik i opcję filtra HEPA 14, która spełnia wszystkie wymagania dla grup docelowych: szkoły, przedszkola, BSC, handel detaliczny czy hotelarstwo.
  Na magazynie
 • 899,00 zł 1 105,77 zł
  Idealny odkurzacz dla firm oferujących usługi porządkowe. Został opracowany w ścisłej współpracy z użytkownikami z branży usług utrzymania czystości. Z filtrem HEPA dostępnym jako opcja świetnie sprawdzi się również w domu gdzie mieszkają osoby cierpiące na alergię.
  Na magazynie
 • Proste, trwałe i przyjazne dla środowiska profesjonalne odkurzacze biurowe. 24-miesięczna gwarancja producenta!
  Czas dostawy: 3-5 dni
 • Proste, trwałe i przyjazne dla środowiska profesjonalne odkurzacze biurowe. 24-miesięczna gwarancja producenta!
  Na magazynie
 • Proste, trwałe i przyjazne dla środowiska profesjonalne odkurzacze biurowe. Świetnie nadają się do sprzątania w restauracjach, kinach, biurach. 24-miesięczna gwarancja producenta!
  Czas dostawy: 3-5 dni

Biurowe  Jest 22 produktów.