• Automat Nilfisk SC500 został stworzony z myślą o maksymalizacji wydajności pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów czyszczenia, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym umożliwiającym dzienne czyszczenie powierzchni oraz pozwalającym w sposób najbardziej ekonomiczny wykorzystywać wodę i detergenty. Wersja z systemami modułowymi akumulatorów litowo-jonowych Nilfisk.
  Produkt dostępny na zamówienie
 • Model SC351 to wydajne urządzenie czyszczące nowej generacji, które jest zgodne z wiekową tradycją firmy Nilfisk. Wersja z akumulatorami litowo-jonowymi. Kompaktowa konstrukcja i duża zwrotność modelu SC351 sprawia, że jest to urządzenie idealne do czyszczenia podłóg w niewielkich sklepach, biurach, kawiarniach, stołówkach, hotelach i szkołach. Wyjątkowa wydajność w małym i poręcznym urządzeniu.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Prowadzony automat szorująco-zbierający SC370 zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie średniej wielkości powierzchni, upraszczając codzienną pielęgnację podłóg poprzez łatwą obsługę, wydajność i obniżone zużycie wody oraz detergentu. Zapewnia sprawne czyszczenie, bez zakłóceń zarówno w wąskich przejściach i korytarzach, jak i przestrzeniach publicznych o dużym natężeniu ruchu.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • 39 999,00 zł 56 949,00 zł
  Automat Nilfisk SC500 został stworzony z myślą o maksymalizacji wydajności pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów czyszczenia. Osiągnięto to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym umożliwiającym dzienne czyszczenie powierzchni, nawet w miejscach wrażliwych na hałas oraz pozwalającym w sposób najbardziej ekonomiczny wykorzystywać wodę i detergenty.
  Na magazynie
 • Idealna do higienicznego czyszczenia i dezynfekcji podłóg na małych powierzchniach: kompaktowa szorowarka akumulatorowa BR 30/1 C Bp Pack z technologią wałków z mikrofibry firmy Kärcher.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • SC530 to łatwy w użytkowaniu i efektywny kosztowo automat szorująco-zbierający. Idealnie sprawdzi się jako maszyna czyszcząca w szkołach, szpitalach, supermarketach, czy budynkach użyteczności publicznej. SC530 posiada 61 litrowy zbiornik. Pozwala to na sprzątanie dużych obszarów, co z kolei skraca czas pracy i zwiększa wydajność.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • 16 999,00 zł 24 267,90 zł
  SC450 łączy ponad 100-letnią tradycję firmy Nilfisk w konstruowaniu urządzeń do sprzątania z podejściem uwzględniającym konieczność minimalizacji kosztów zakupu i użytkowania maszyn czyszczących. Baterie oraz prostownik wymagają dokupienia.
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • 15 468,00 zł 20 491,80 zł
  SC430 to idealny wybór do codziennego, niezawodnego czyszczenia gładkich powierzchni. Dzięki zmniejszonej sile pchania maszyna jest ergonomiczna i intuicyjna dla użytkownika. 
  Czas dostawy: 7-10 dni
 • Zasilany bateryjnie, prowadzony automat szorująco-zbierający SC401 z napędem trakcyjnym pozwala szybko i dokładnie wyczyścić podłogi bez zbędnego wysiłku. Korzystanie z tego urządzenia jest łatwe i wystarczy bardzo krótkie przeszkolenie. Cztery koła czynią SC401 łatwym w manewrowaniu, a przycisk OneTouch™ aktywuje wszystkie funkcje jednym kliknięciem.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • 201 470,00 zł 205 410,00 zł
  Kompaktowy, bardzo zwrotny, prowadzony automat szorująco-zbierający SC401 pozwala szybko i dokładnie wyczyścić podłogi bez zbędnego wysiłku. Całości zalet tej wysoko wydajnej maszyny dopełnia wyjątkowo niski poziom hałasu, który umożliwia sprzątanie w porze dziennej, także w miejscach wrażliwych na hałas.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania około 14 dni roboczych.
 • 999,00 zł 1 169,00 zł
  Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak błoto, mech czy algi z tarasów i patio. Doskonale sprawdza się na wrażliwych powierzchniach drewnianych. Umożliwia szybkie sprzątanie bez najmniejszego wysiłku i bez bólu pleców.
  Na magazynie
 • Viper AS4325 to wysokowydajny automat szorująco-zbierający prowadzony ręcznie, wyposażony w akumulatory i pojemne zbiorniki, aby zapewnić nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. 
  Na magazynie

Prowadzone ręcznie  Jest 35 produktów.