• AS1050R to największy samojezdny automat szorująco-zbierający Vipera, ale nie daj się zwieść rozmiarom - nadal jest kompaktowy i zwrotny oraz zbudowany z myślą o bezpieczeństwie i oszczędności zasobów. Twój personel doceni intuicyjne sterowanie i obsługę, a także inteligentną i trwałą konstrukcję, w której konserwacja jest łatwa dzięki szybkiemu dostępowi do często używanych części.
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNOŚĆ
 • Maszyna przeznaczona do trudniejszych warunków pracy. Sprawdza się zarówno w firmach sprzątających jak i u wymagających użytkowników np. w zakładach produkcyjnych, na parkingach, w centrach handlowych, w centrach wystawienniczych - na powierzchniach większych od 5000 m²
  Dostępność: około 7 dni
 • 43 999,00 zł 61 303,20 zł
  Kompaktowy, wydajny i trwały samojezdny automat szorująco-zbierający. W zestawie z akumulatorami i prostownikiem. Gotowa do pracy! 24-miesięczna gwarancja producenta!
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • Kompaktowa, samojezdna szorowarka z fotelem dla operatora i wymiennymi głowicami. Doskonale sprawdza się w sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, hotelach oraz na dworcach i lotniskach.
  Na magazynie
 • 32 990,00 zł 46 543,20 zł
  Mini automat szorująco-zbierający do dużych powierzchni. 24-miesięczna gwarancja producenta!
  PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE
 • 44 990,00 zł 67 158,00 zł
  Samojezdny kompaktowy automat szorująco-zbierający Nilfisk SC2000 znacznie zmniejsza nakład pracy w porównaniu z maszyną prowadzoną. Atrakcyjny wybór dla biur, supermarketów, sklepów, centrów sportowych, restauracji, hoteli i instytucji takich jak szpitale i szkoły.
  Produkt dostępny na zamówienie

Z fotelem dla operatora  Jest 6 produktów.