Do domu i ogrodu  Jest 34 produktów.

Chemia do Domu i Ogrodu

Czystość w naszym domu, mieszkaniu i ogrodzie jest dla nas niezwykle ważna. Stosując chemię w naszych domach chcemy mieć pewność nie tylko, że mamy sterylnie ale, że używamy środków bezpiecznych dla zdrowia, naszego otoczenia i całej naszej rodziny. Nasza chemia spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Chemia marki Kä...

Chemia do Domu i Ogrodu

Czystość w naszym domu, mieszkaniu i ogrodzie jest dla nas niezwykle ważna. Stosując chemię w naszych domach chcemy mieć pewność nie tylko, że mamy sterylnie ale, że używamy środków bezpiecznych dla zdrowia, naszego otoczenia i całej naszej rodziny. Nasza chemia spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Chemia marki Kärcher jest przeznaczona do mycia samochodów, podłóg, placów, kamienia, plastików, drewna, mebli ogrodowych oraz do usuwania zabrudzeń takich jak oleje, smary i inne.

Nasza chemia poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami takimi jak plamy po smarach i olejach. Gwarantujemy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru. Oferujemy możliwość zakupów na raty. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.