Automat szorujący VIPER AS430 17" bateryjny

Negocjacja ceny
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Opcja negocjacji dotyczy tylko urządzeń Profesjonalnych

Negocjacja ceny

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

9 999,00 zł brutto

14 052,75 zł brutto

8 129,27 zł netto

Oszczędzasz: 4 053,75 zł


Viper

50000218

Nowy produkt

Kompaktowa i łatwa w obsłudze szorowarka.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. PRZEWIDYWANY CZAS OCZEKIWANIA TO 10 DNI.

Udostępnij w social mediach

Automat AS430/510 świetnie sprawdzają się z codziennych zadaniach w hotelach, restauracjach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych czy stacjach metra. 

AS430/510 to łatwe w obsłudze prowadzone automaty szorująco - zbierające. Doskonałe rozwiązanie do utrzymania czystości na średnich powierzchniach ale o dużym nasileniu ruchu.

Zbiorniki wody czystej i brudnej stanowią jedną zintegrowaną część powstałą w procesie formowania rotacyjnego co pozwoliło na zwiększenie ich pojemności i wydłużyło pracę maszyny na jednym napełnieniu wodą. To duża oszczędność Twojego czasu !

Łatwość obsługi. Zredukowanie siły wymaganej do prowadzenia maszyny i ergonomiczne włączniki start/stop  zapewniły operatorowi lepszą operowanie produktem i zmniejszyły jego zmęczenie. Wbudowany prostownik umożliwia szybkie podłączenie do ładowania.

Przyjazny i prosty. Duża pokrywa zbiornika wody brudnej ułatwia jego mycie.

Łatwy do napełnienia zbiornik wody czystej, silnik szczotki i silnik ssący są dobrze zabezpieczone przed rozpryskami wody.

Dostępność wersji bateryjnych i kablowych przy dwóch szerokościach roboczych 43 cm i 51 cm daje naszym Klientom  możliwość elastycznego i najlepszego wyboru w zależności o specyfiki pracy na obiektach. 

DANE TECHNICZNE:

WYPOSAŻENIE: