• Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na akumulatory. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości i łatwe manewrowanie. Napęd własny dla łatwiejszego koszenia średnich trawników. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki. Wkładka BioClip® dostępna jako osprzęt.
  DOSTĘPNOŚĆ: LISTOPAD
 • 1 529,00 zł 1 699,00 zł
  Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Kompatybilna z systemem akumulatorów Husqvarna BLi. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Dostępność: 7 dni.
 • 2 299,00 zł 2 499,00 zł
  Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia zapewnia bezproblemowe koszenie i minimalną konserwację. Podwójne gniazda baterii kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna zapewniają dłuższy czas pracy i lepszą efektywność. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki. Wkładka BioClip® dostępna jako osprzęt.
  Na magazynie

KOSIARKI  Jest 3 produktów.