• 1 099,00 zł 1 199,00 zł
  Husqvarna BLi30 to mocny, zintegrowany akumulator litowo-jonowy 270 Wh do użytku w niepełnym wymiarze godzin. Zapewnia doskonały czas działania i dodatkową moc do wymagających zastosowań, do jakich przeznaczone są produkty akumulatorowe Husqvarna serii 300. Posiada 4-diodowy wskaźnik ładowania i jest skutecznie chłodzony. Ładowanie do 600 razy.
  Na magazynie
 • Stworzona przez firmę Husqvarna głowica żyłkowa T25 z półautomatycznym systemem wysuwania żyłki Tap’n go. Żyłka wysuwa się automatycznie, kiedy głowica jest przyciskana do ziemi. Dzięki temu użytkownik kontroluje długość żyłki, którą może wysuwać nawet podczas pracy urządzeniem. Nie ma potrzeby wyłączania urządzenia czy wypinania go z szelek podczas wysuwania żyłki.
  Na magazynie
 • Stworzona przez firmę Husqvarna głowica żyłkowa T35X z półautomatycznym systemem wysuwania żyłki Tap’n go i łożyskiem kulkowym. Dla wymagających użytkowników ceniących sobie trwałość i minimalny czas przestoju. Żyłka wysuwa się automatycznie, kiedy głowica jest przyciskana do ziemi. Dzięki temu użytkownik kontroluje długość żyłki, którą może wysuwać nawet podczas pracy urządzeniem.
  Na magazynie
 • Stworzona przez firmę Husqvarna głowica żyłkowa T45X z półautomatycznym systemem wysuwania żyłki Tap’n go i łożyskiem kulkowym. Dla wymagających użytkowników ceniących sobie trwałość i minimalny czas przestoju. Żyłka wysuwa się automatycznie, kiedy głowica jest przyciskana do ziemi. Dzięki temu użytkownik kontroluje długość żyłki, którą może wysuwać nawet podczas pracy urządzeniem.
  Na magazynie
 • Stworzona przez firmę Husqvarna głowica żyłkowa T55X z półautomatycznym systemem wysuwania żyłki Tap’n go i łożyskiem kulkowym. Dla wymagających użytkowników ceniących sobie trwałość i minimalny czas przestoju. Żyłka wysuwa się automatycznie, kiedy głowica jest przyciskana do ziemi. Dzięki temu użytkownik kontroluje długość żyłki, którą może wysuwać nawet podczas pracy urządzeniem.
  Na magazynie
 • Kanister Combi pozwala szybko uzupełnić paliwo bez rozchlapywania i rozlewania. Ponadto rozmiar obu pojemników jest dostosowany tak, że osiąga optymalny stosunek ilości paliwa do ilości oleju (5.0 / 2.5 l). 
  Na magazynie
 • 197,05 zł 218,94 zł -10%
  Kanister o pojemności 15 litrów przeznaczony do maszyn kołowych. Posiada trzy wyjątkowo umiejscowione uchwyty oraz specjalnie zaprojektowany przewód paliwowy, dzięki czemu kanister łatwo podnosić i przenosić, a co najważniejsze szybko uzupełnić paliwo bez rozchlapywania i rozlewania.
  Na magazynie
 • Kask dla pracowników leśnych to optymalne połączenie bezpieczeństwa i ergonomii w codziennej pracy. Wyposażony w nową osłonę UltraVision, ograniczającą wpadające światło o ok 20%, wyposażoną w sześciopunktowe mocowanie, które zapewnia większą wygodę i mniejszy ucisk głowy. Ochronniki słuchu o optymalnej ergonomii umożliwiają dłuższe użytkowanie. W zestawie z osłoną przeciwdeszczową na kark.
  Na magazynie
 • Wyprzedaż
  Siekiera rozłupująca idealna do przygotowywania drewna na opał. Specjalny kształt głowicy został zaprojektowany, by ułatwić rozłupywanie drewna. Dostarczana ze skórzaną osłoną na ostrze dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania. Waga głowicy 900 g.
  Na magazynie
 • Konstrukcja umożliwia regulację ucisku do 20%. Lekkie z miękką wyściółką pałąka. Dopasowanie do kasków ochronnych Husqvarna.
  Na magazynie
 • Szeroki pałąk umożliwia lepszą regulację, oraz zmniejsza ucisk głowy. Ochronniki są wykonane z odpornego na wstrząsy tworzywa ABS. Szeroki pałąk, bez wyściółki.
  Na magazynie
 • Wyprzedaż
  Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów o pojemności 0,1 l.
  Na magazynie

husqvarna  Jest 76 produktów.

Husqvarna

Czy nigdy nie marzyliście o tym aby Wasz trawnik był idealnie przycięty albo drewno kominkowe było zawsze gotowe na czas? Perfekcyjnie przycięty żywopłot, pozamiatane liście w ogrodzie, pozbierana trawa i automatyczne kosiarki. Dzięki marce Husqvarna te wszystkie rzeczy nie będą fikcją tylko rzeczywistością. Bogate doświadczenie Marki...

Husqvarna

Czy nigdy nie marzyliście o tym aby Wasz trawnik był idealnie przycięty albo drewno kominkowe było zawsze gotowe na czas? Perfekcyjnie przycięty żywopłot, pozamiatane liście w ogrodzie, pozbierana trawa i automatyczne kosiarki. Dzięki marce Husqvarna te wszystkie rzeczy nie będą fikcją tylko rzeczywistością. Bogate doświadczenie Marki Husqvarna i duży wybór sprzętów takich jak kosiarki, traktory ogrodowe, ridery, automovery, pilarki, nożyce do żywopłotu, wykaszarki i wiele innych sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał spektakularnie. 

 Oferujemy możliwość zakupów na raty. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.